Firma poligraficzno-reklamowa "Art-press" Jacek Kaczmarek

Kontakt email, www
Lipowa 5
85-010 Bydgoszcz , woj. Kujawsko-Pomorskie

poligrafia, reklama, sitodruk, torby reklamowe, torby bawełniane z nadrukiem, torby papierowe z nadrukiem, sitodruk, pieczątki, torby foliowe z nadrukiem, tablice reklamowe, nadruk na metalu, nadruk na PCV

Gadżety

Zegary, Elektronika

Portfele, Teczki

Poligrafia

Upominki Ekologiczne

Specjalizacje:

  • Gadżety
  • Zegary, Elektronika
  • Portfele, Teczki
  • Poligrafia
  • Upominki Ekologiczne

O nas

Firma poligraficzno-reklamowa Art-press rozpoczęła działalność w styczniu 1996 roku. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą produktów związanych z reklamą i poligrafią. Świadczymy usługi związane z kompleksowym wykonaniem prac poligraficznych i reklamowych od projektu do dostawy materiałów.Większość zamówień jesteśmy w stanie zrealizować w czasie krótszym niż 24 godziny. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na gwarantowanie najwyższej jakości, oferowanie najkrótszych możliwych terminów a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Staramy się oferować nowoczesne produkty i rozwiązania, aby maksymalnie zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Nasza firma w szczególny sposób traktuje stałych klientów oraz firmy związane z branżą – agencje reklamowe, agencje PR, firmy poligraficzne, plastyków, itp. Liczymy, że będąc jednym z takich klientów docenią Państwo specjalne rabaty i warunki współpracy. Od wielu lat szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonania prac oraz terminu realizacji zamówień. Jesteśmy niewielką firmą dzięki czemu mamy sprawny przepływ informacji. Szybko podejmujemy decyzje, a każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.